Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

Lukostřelba

Již naši předkové využívali luk jako zbraň nejen k lovu, ale i jako zbraň válečnou. U nás samozřejmě nebudete střílet šípy po sobě, ale do velkých terčů za naší asistence. Zde nabízíme skupinám, v případě jejich zájmu, lukostřeleckou soutěž o pohár.

 

Akce nebo spíše výcvik probíhá zhruba následovně:

Určená skupina se přesune spolu s instruktorem do prostoru střelnice. Zde se budou jednotliví členové skupiny postupně střídat a pokoušet se co nejlépe zasáhnout jim přidělený terč. Obvykle má střelec k dispozici pět šípů na jedno kolo, ale samozřejmě se jejich počet může po dohodě změnit. Součet zásahů je zapisován každému střelci zvlášť každé kolo. Po odstřílení všech členů skupiny se vymění luk za kuši a celé to jede nanovo. Střílet mohou maximálně dva střelci současně.

Na konci střeleb proběhne vyhodnocení jednotlivých střelců ve skupině a jejich případné začlenění do tabulky „Bojů o pohár“

Pokud jsou objednány poháry ke střelecké soutěži, tak její průběh a časový harmonogram je přesně stanoven v Operativním plánu, který jsme společně připravili ještě před touto akcí.

 

Tuto službu nabízíme pouze jako doplněk k ostatním akcím a nelze ji proto objednat samostatně.


© 2020 Martin Křivka