Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

Pro firmy

Vítáme Vás.

Na této stránce naleznete informace týkající se způsobu objednání a naplánování akcí spíše pro firemní klientelu nebo velké skupiny, které chtějí objednávat více služeb najednou.

 

Pro objednání a upřesnění jednotlivých položek Vaší akce prosím využijte služeb našeho KATALOGu. Přesný název skupiny nabídek je příznačný - „Menu pro Firmy“.

Zde naleznete seznam všech námi nabízených služeb, ze kterých si můžete vytvořit svůj „Den plný zábavy a adrenalinu“. Nezapomeňte se také podívat do neméně zajímavé podsložky nabízeného CATERINGu, kde jistojistě najdete oblíbené dobroty k „dochucení“ celé plánované akce. A pokud něco v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.

 

Příprava – plánování akce

Jakmile provedete objednávku na našem webu, budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu, abychom společně „doladili“ detaily Vaší akce. Ve většině případů vše probereme a upřesníme e-mailem a telefonicky, ale u některých zvlášť „zapeklitých“ případů preferujeme osobní kontakt. Následně Vám bude vystavena zálohová faktura s následujícími položkami a procentuelní celkovou cenou za objednané položky:

jídlo - položky podléhající zkáze (klobásy, maso, oblož.mísy) 100%

nápoje – sudová balení 50%

ostatní 50%

            pozn.: v případě zrušení akce ze strany objednatele nebo neodebrání jednotlivých položek nebo jejich částí, neopravňuje objednatele k vymáhání již zaplacené částky nebo její poměrné části

 

Zálohová faktura v plné výši musí být uhrazena (připsána na účet dodavatele) nejdéle do 14-ti dnů před plánovaným datem uskutečnění akce.

První pracovní den následující po uskutečněné akci, vám bude vystavena faktura na celkovou částku odebraných služeb vč.vámi schválených vicenákladů přímo na akci samotné se splatností 14 dní. (Za vicenáklady jsou považovány veškeré služby a zboží nad rámec stanovený v objednávce, např. nápoje a paintballové kuličky.)

 

 

Již dost formalit a přejděme k plánování akce:

V případě, že vás bude do 30-ti osob, není zapotřebí dělat velké přípravy, pokud ovšem nebudete mít speciální přání. Hned jak dorazíte, naši instruktoři si vás přeberou a rozdělí do jednotlivých týmů. V tomto případě to budou nejspíše jen dva, ale vše také záleží na typu vámi objednaných akcí. Převlečete se do kombinéz a hurá na to.

Jakmile vás bude nad 30 osob, bude zapotřebí dopředu rozdělit všechny aktivní účastníky do několika týmů dle objednaných akcí. Návrhy počtů osob v jednotlivých týmech a Operativní plán jejich aktivit vám navrhneme sami v přípravných fázích plánování. Po vašem příjezdu si naši instruktoři přeberou jednotlivé týmy a po převlečení do kombinéz se rozejdou po určených aktivitách dle schváleného Operativního plánu.

 

Akce takovéhoto druhu bývají většinou celodenního charakteru a nemálo z nich končí až hluboko v noci. My s takovouto variantou počítáme a můžeme připravit účastníkům posezení u ohně.

 

Průběh akce:

Je zapotřebí počítat s určitým zdržením pro převlečení a přípravu účastníků!!! Počítejte vždy cca 1 hodinu na přípravy!

 

Pokud máte objednaný pouze paintball, po převlečení a rozdělení hráčů do dvou týmů vás instruktoři zasvětí do pravidel hry, bezpečnostních pravidel a ovládání paintballové zbraně. Poté si již převezmete svou výzbroj a jdete na hřiště. Pokud máte akci objednánu včetně cateringu, bude vám občerstvení dodáváno v průběhu dne.

 

Jestliže máte objednaných akcí více, pojedeme podle vámi schváleného Operativního plánu. Pro příklad uvádíme:

Máte objednanou jízdu v BVP, paintball, střelbu s lukem, střelbu z kulometu BVP a samozřejmě catering. Budete rozděleni do 4 týmů, kde dva týmy hrají paintball, jeden tým nacvičuje střelbu z luku a kuší a poslední tým zápasí s kulometem v BVP. Po cca půlhodině se tým BVP a lukostřelby vymění. Za další půlhodinu se ukončí všechny aktivity a následuje přestávka na občerstvení. Po přestávce se týmy vymění, ti co hráli paintball jdou na ostatní aktivity a obráceně.

Jakmile budou mít všechny týmy veškeré aktivity za sebou, následuje další přestávka a po ní se týmy sloučí jen do dvou a další hodinu až dvě stráví s paintballovou zbraní na hřišti. Následuje další přestávka a během ní se budou moci účastníci svézt v BVP. Po přestávce se až do konce bude hrát paintball, samozřejmě s občasnými přestávkami…

Studené občerstvení vám bude servírováno formou švédského stolu, grilované pochoutky přímo do „ruky“ popřípadě se budou dále ohřívat v chafingu na švédském stole.

 

Na závěr Vám chceme poděkovat, že jste strávili svůj čas pročítáním našich stránek a věříme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

 


© 2020 Martin Křivka