Paintball    Airsoft    Rezervace hry    Lasersniper    Dárkové poukazy    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 
Konec školního roku se blíží a je tu opět AKCE
     
PAINTBALL - VELKÁ SLEVA PRO ŠKOLY
     
POZOR!!! Počet termínů je omezen!
     
KLIKNI ZDE >> pro podrobné informace a rezervaci termínu.

Catering

Občerstvení pro skupiny osob (neplatí pro firemní klientelu) hrajících pouze paintball je vcelku skromné, avšak zcela postačující. Na tyto akce není třeba skládat finanční zálohu předem a objednávat konkrétní druhy jídel a pití. Na akce standardně vozíme chlazené nápoje alko-nealko, kávu a čaj vaříme přímo na základně a pokud máte chuť na grilovanou klobásu, nesmíte zapomenout zaškrtnout dotazovací tlačítko v registračním formuláři.  Pokud však máte zájem pro svou skupinu připravit něco extra, kontaktujte nás a něco jistě vymyslíme.

 

Pro firemní klientelu vytváříme nabídku cateringu dle konkrétního požadavku klienta. Proto nás neváhejte kontaktovat a sdělte nám na co budete mít chuť během Vaší akce. Sortiment občerstvení je připravován a servírován formou švédského stolu. Disponujeme velkým chladícím boxem pro studené dobroty a elektrickými chafingy pro chuťovky z grilu nebo gulášek.

Foto: Catering

 


© 2013 Level-Up Vision s.r.o.