Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

Paintball

Přepnout na objednávkový kalendář kde lze registrovat hru.Přejít na výběr parametrů zvýhodněného poukazu a následné objednání.

Přijď si zastřílet a parádně se pobavit se svými přáteli, spolupracovníky i "nepřáteli". Uděláme vše pro to, aby jste si čas strávený u nás příjemně užili... Paintball = skvělá, lehce adrenalinová, zábava. 

Paintball je zcela týmová hra, kde není moc prostoru hrát si sám za sebe. Zde je každý hráč z 50% závislý na svém spoluhráči. Při této hře je velmi důležitá spolupráce všech jednotlivců v každém paintballovém týmu a tak je tato hra často vyhledávána pro svou jedinečnou „stmelovací“ schopnost firemní klientelou.

Při této hře zažijete jak pocit vítězství, tak i porážky a to nejen osobní, ale i celého týmu. Každá z her je jiná a zcela originální. Zahrajte si jednou jako řadový pěšák, který je vržen do víru velkého boje, kde létají paintballové kuličky ze všech stran a vy se musíte rozhodnout co dál, a jindy zase jako skrytý sniper čekající na nejlepší cíl.

My vám nabídneme vždy několik paintballových scénářů vhodných pro vaši skupinu a bude jen na vás, které si zahrajete. Níže uvádíme pro představu několik nejoblíbenějších scénářů.

 

Registrovat svůj termín pouze pro hru paintball můžete přímo zde -> paintball kalendář.

 

Pokud chcete využít množstevních slev, pokračujte na konec stránky!!!

 

A jak to vlastně všechno probíhá?

Vše začne vaší registrací-objednávkou na našich webových stránkách. Vaše objednávka bude automaticky potvrzena na e-mail, který uvedete jako kontaktní. Tato objednávka je pro nás závazná. Objednávejte termín s dostatečným předstihem, abychom mohli včas vše připravit pro vaši paintballovou akci.

Poté se rozdělíte do dvou týmů a po krátkém proškolení si přeberete vybavení od pořadatele. Nu a pak je to již ve vašich rukách. V zásadě vás dokážeme vybavit vším vyjma bot (ty si musíte přinést vlastní) a záleží jen na vás, co vše si půjčíte. Viz. ceník.

 

Foto: AdrenalinGamePark.cz ( Ústí nad Labem, Teplice,  Chabařovice - Úžín )

 

V našem parku jsou k dispozici dvě zcela na sobě nezávislá paintbalová hřiště:

 

            Military – na tomto hřišti najdete mimo velké množství překážek také tři bunkry, které jsou vzájemně propojené zákopy a hlavní pevnost se strážní věží. Hřiště je koncipováno pro střední a velké skupiny. Kapacita tohoto hřiště je max.50 osob.

 

            Osada – toto hřiště je hlavně pro malé a střední skupiny a najdete na něm hned několik baráčků, vlastní startovní a obranné pozice jednotlivých týmů a velkou řadu dalších překážek. Hřiště má kapacitu max.25 osob.

 

 

Rezervace:

U nás jsme zvolili variabilní rezervační systém: 

            Dobu hry lze nastavit na tři hodiny a více. Tři hodiny jsou pro většinu běžných akcí zcela vyhovující.

            Začátek lze zvolit v rozsahu od 8:00 do 17:00

            Konec je nejdéle ve 20:00

            Během dne můžeme uspořádat několik akcí a přitom mohou probíhat i dvě akce současně,
            takže je velmi nepravděpodobné, že by se v některém termínu nenašlo místo právě pro tvou akci.

 

Můžete si rezervovat pro vaši skupinu termín, tak jak vám to nejlépe vyhovuje. V registračním formuláři jsou dvě hřiště. Je pravidlem, že se obě současně hrající skupiny vystřídají na obou hřištích, pokud nebude jedna z nich výrazně početnější.

Nezapomeňte při rezervaci zaškrtnout, zda budete chtít zajistit grilované klobásky pro vaši skupinu či ne. Nápoje vozíme na akce pokaždé.

Na našich hřištích povolujeme hrát hráčům s vlastním vybavením (zbraněmi a municí), nicméně platí pravidlo, že tito hráči nesmí sdílet vlastní kuličky s ostatními. Pokud bude takovýto hráč přistižen, bude provozovatelem z hřiště vykázán bez nároku na vrácení startovného. Stejně tak platí pravidlo i pro hráče, který si vybavení půjčuje od nás – nesmí střílet vlastními paintballovými kuličkami.

 

Dle zákona 119/2002 Sb. O zbraních a střelivu, nesmí hrát paintball osoby mladší 18-ti let věku bez dozoru dospělé osoby a písemného souhlasu zákonného zástupce. Pokud jste ještě nedosáhli potřebného věku, budete muset s sebou na akci donést potřebné doklady. Tyto jsou k dispozici ke stažení zde.

Dále do hry samotné nebudou vpuštěni hráči, kteří jsou viditelně pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky.

 

Další doporučení:

- Vzhledem k typu této aktivity Vám doporučujeme zařídit si „úrazovou“ pojistku. Samozřejmě se Vám nic stát nemusí, ale jistota je jistota.

- Vzít si s sebou pevnou kotníkovou obuv, šátek na čelo a hlavu popř.čepici, kapesníky.

 

Seznam nejčastěji pořádaných paintballových scénářů:

 

Najdi a znič

Dva týmy - tým „A“se jde ukrýt na libovolnou pozici hřiště a tým „B“ vyráží po signálu tým „A“ eliminovat. Čas hry se pohybuje od 15-ti do 30-ti minut. Vítězí tým který má nejmenší ztráty.

 

 

Hra o vlajku

Dva týmy – oba týmy vyrážejí po signálu ze svých startovních pozic na obou koncích hřiště proti sobě. Každý tým se snaží získat vlajku pro sebe a donést ji na předem určené místo.             

 

 

Cena bez využití zvýhodněného poukazu
 
STANDARD cena pro jednoho hráče 549,-Kč, zahrnuje 200ks paintballových kuliček.
Doplnění kuliček je možné dle potřeby a cena je 1,30 Kč / ks.
Sada/set pro jednoho hráče obsahuje: Startovné, paintballovou zbraň, masku, nákrčník v barvě týmu, rukavice a vzduchovou láhev.
 

 

Momentálně nelze zakouput zvýhodněné poukazy přes tuto webovou stránku.

 

Cena: 
0,00 Kč


© 2020 Martin Křivka